O nas

Rzucamy wyzwanie kreatywności, zapalamy pasję i wprowadzamy innowacje do wszystkich branż!

Sto15 Studio to zlokalizowana w samym sercu gór świętokrzyskich, kreatywna pracowania reklamy. Zaczęliśmy w 2007 roku, po spędzeniu ponad dekady na rynku, gromadząc doświadczenie w różnorodnych projektach, nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, które inspirują i wspierają niezapomniane relacje między marką a ich klientami. Koncentrujemy się na estetycznych, indywidualnych, zapadających w pamięci realizacjach.

Chcemy tworzyć więcej niż ładne projekty. Pragniemy kreować, na wysokim poziomie, wpływowe, dobrze zaprojektowane koncepcje. Specjalizujemy się w projektowaniu wizualnym, rozwiązaniach multimedialnych, reklamie outdoorowej, wymyślaniu strategii i tworzeniu wysoce wciągających doświadczeń, które poruszają ludzi i robią wrażenie. Celem Naszych realizacji jest przede wszystkim rozwiązywanie rzeczywistych problemów naszych klientów dotyczących designu i reklamy.

Co robimy?

Branding

Projekty
Graficzne

Ilustracje
Rysunki

Strony
Internetowe

Prezentacje
Multimedialne

Skład DTP

Wydruki 

Reklama
Zewnętrzna

Odzież
Reklamowa

Fotografia

Gadżety
Reklamowe

Masz Pomysł
Zrealizujemy Go!

Co robimy?

Branding

Projekty Graficzne

Ilustracje

Strony Internetowe

Prezentacje Multimedialne

Skład DTP

Wydruki 

Reklama Zewnętrzna

Odzież Reklamowa

Fotografia

Gadżety Reklamowe

Masz Pomysł
Zrealizujemy Go!

O mnie

Dobrze jest rozwiązywać problemy.

Nazywam się Piotr Ratuski i jestem właścicielem Sto15 Studio, z zawodu jestem projektantem, specjalizuje się w identyfikacji wizualnej, brandingu, ilustracji i projektowaniu produktu, jak i tworzeniu stron www. Stawiam pierwsze kroki w grafice ruchu. Wykonując swoją pracę, staram się tworzyć użyteczne i dopracowane koncepty, poprzez namiętny i przemyślany projekt. Lubię przekształcać złożone problemy w proste, piękne i intuicyjne działania. Kiedy nie tworzę, nie rysuję ani nie pcham pikseli, znajdziesz mnie gotującego, czytającego lub kręcącego kolejne kilometry na rowerze.